Invisible

Jepet me qera apartament 1+1

Durres rruga taulantia

 • 1 Tualet
 • 1 Dhome
 • 67m2 Size
Qira

Description

Jepet me qera apartament 1+1 ne Vollga, Durres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje. 

Apartamenti ofron pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 10.

Cmimi i qirase mujore eshte 200 Euro

 

 

Efikas ne energji & Emetimet e gazit

No Efficiency
No Gas

Detail

 • Qellimi:

  Qira
 • Shteti:

  Albania
 • Qyteti:

  Durres
 • Zip code:

  2001
 • Tipi:

  Apartament
 • Size:

  67 m2
 • Tualet:

  1
 • Dhome:

  1
 • Kuzhine:

  1
 • Çmimi i qirasë:

  200 €/muaj

Distance

Walkscore

Discover a home you'll love to stay